Nejnovější

Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka Nechty Prečo je pozitívna firemná kultúra kľúčom k udržaniu zamestnancov Zopár rád ako si vybrať vysávač

Probiotiká sú špeciálne vyvinuté prírodné prípravky s užitočnými kmeňmi baktérií, ktoré pomáhajú udržiavať jednotlivé orgány nášho tela v rovnováhe a ktoré zároveň podporujú imunitu a tým chránia celý náš organizmus.

Ženy a ich intímne vaginálne partie sú často napadnuté infekciou vírusového alebo bakteriálneho pôvodu, ktoré spôsobujú bolestivé zápaly, problematické močenie s pálením a svrbením a iné ženské problémy. Príčinou je nerovnováha v pH vaginálnej oblasti, ktoré má byť pre správne a zdravé fungovanie vždy kyslé.

Vplyvom neustálych hormonálnych zmien, užívania liekov, veku, zvýšenej citlivosti žien alebo vplyvom ochorení dochádza k posunu pH do zásaditej oblasti, ktorá je ideálnym prostredím pre rast kvasiniek, vírusov a baktérií.

globules-1574436_640

Účinnou pomocou sú ženské probiotiká z radu probiotika pre zeny, ktoré obsahujú veľmi hodnotnú kombináciu 50 užitočných probiotických kmeňov určených výhradne pre intímne zdravie ženy.

Ponúkané probiotiká produkujú užitočné laktobacily, ktoré podporujú vznik kyseliny mliečnej, ktorá nielenže udržiava kyslé pH vo vaginálnych partiách, ale je aj ideálnym prostriedkom na ochranu pred vaginálnou nákazou.

Určite si mnohé ženy spomenú, že kyselina mliečna je aj súčasťou kozmetických prípravkov na intímnu hygienu žien a má to svoj opodstatnený dôvod – ochrana pred infekciou.

bacteria-5404684_640

Ženské probiotiká sú užitočné v každom veku, obsahujú aj iné telu prospešné látky a napomáhajú zvýšenej imunite, správnemu tráveniu a vylučovaniu a sú základom pre udržiavanie krásnej pleti.

Menopauza, plánované tehotenstvo, bezpečný pohlavný styk, sexuálne zdravie partnerov – aj tu probiotiká výrazne pomáhajú a sú pre ženu formou prevencie pred mnohými ochoreniami.

Špeciálne vyvinutá séria probiotík pre ženy je čisto prírodný produkt bez chemických zlúčenín a pri pravidelnom užívaní je pre organizmus veľkým prínosom.

Aj baktérie vedia byť vo forme probiotík užitočné, využime to pre naše zdravie.