Nejnovější

Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka Nechty Prečo je pozitívna firemná kultúra kľúčom k udržaniu zamestnancov Zopár rád ako si vybrať vysávač

Našli ste svojho vysnívaného partnera, ste spolu niekoľko rokov a teraz sa odhodlávate pohnúť sa ďalej. Niektoré páry svadbu neuznávajú, teraz sa však bavíme o tých, ktoré svadbu chcú, len nevedia, kedy je ten najvhodnejší čas na tento vzácny okamih. Prečo sa teda zobrať a kedy to urobiť? Kedy – to je len a len na vás. Pokiaľ svojmu partnerovi veríte, poznáte ho a to naozaj veľmi dobre, zažili ste s ním horšie i lepšie časy a milujete ho aj napriek jeho chybám (samozrejme, to všetko by malo platiť aj opačne), tak vtedy je vhodný čas. Prečo však?

manželé

Posuniete sa ďalej– z času na čas ste aj vo vzťahu robili menšie kroky, ktorými ste sa posúvali ďalej. Na začiatku to boli návštevy rodičov, neskôr spoločná dovolenka, možno aj zlá situácia, ktorá vás však napokon ešte viac spojila. Nemyslite si, že sa po svadbe niečo zmení, vaše problémy zmiznú a vy si zrazu budete vo všetkom rozumieť. Je to však veľký krok vpred pre váš vzťah a prísľub, že odteraz na všetko budete dvaja.

nevěsta

Život spolu – už žiadne prespávanie na striedačku, či nulové súkromie. Možno ste už aj pred svadbou žili spolu, nie každý pár však má takúto možnosť. Manželstvo prináša spoločný život, súkromie a žiadne zvedavé oči rodičov.

Rodina– skôr či neskôr si skoro každý pár bude chcieť založiť rodinu. Pokiaľ si netrúfate hneď na bábätko, je to v poriadku. Kúpte si psíka, ktorý vás dostatočne zamestná a zároveň sa stane členom vašej rodiny. Bábätko môže prísť rovnako nečakane, ako čakane a bude to najkrajší dar, aký kedy dostanete.

ženich

Záväzok– tým, že vstúpite do manželstva si dávate záväzok, že budete pri sebe stáť vo všetkých životných situáciách. Už to nie je len o slovnej dohode medzi vami dvoma, ako to vo vzťahoch býva. Bude to niečo znamenať, pre vás oboch. Nájsť svoju polovičku býva často veľmi náročné, ak ste ju však našli a dokonca ste v manželstve, ktoré funguje, je to veľké požehnanie.