Nejnovější

Chodenie na hokej Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka Nechty Prečo je pozitívna firemná kultúra kľúčom k udržaniu zamestnancov

Plastové bedničky a zeleninu Schoellerallibert a ovoce sa v tomto odvetví veľmi frekventovane využívajú. Sú neodmysliteľnou súčasťou tohto priemyslu. Nie je, ale jedno aké pomôcky používame, musíme klásť dostatočný dôraz aj na pomôcky takéhoto typu ako sú prepravky tovaru. Ak sa konkrétne pozrieme na ovocie a zeleninu, tak prepravka musí spĺňať dôležité parametre ako:

prepravky na ovocie a zeleninu

  • Hygienicky nezávadná, spĺňať predpísané hygienické štandardy
  • Nepoškodzovať prepravovaný, alebo skladovaný tovar počas manipulácie
  • Bezpečnosť
  • Ľahká manipulácia
  • Veľký objem
  • Vysoká nosnosť.

Plastové Prepravky na ovocie a zeleninu Schoeller Allibert majú všetky tieto požadované vlastnosti. Prispievajú k ekologickej udržateľnosti nakoľko sú recyklovateľné, alebo vyrobené z recyklovaného materiálu. Vieme si vybrať z rôznych veľkostí podľa našich potrieb. Výrobca dokonca ponúka výrobu prepraviek na mieru podľa požiadaviek klienta. Plastové Prepravky na ovocie a zeleninu Schoeller Allibert napríklad nepoškodzujú ovocie a zeleninu pri jej skladovaní či preprave vďaka mäkkým rohom. Vďaka priedušnosti materiálu sú vašou najlepšou voľbou. Ďalšie výnimočné vlastnosti takýchto prepraviek sú úspora miesta a návratnosť investícií vďaka ich opakovateľnému využitiu. Takže naozaj maximálne spĺňajú očakávané štandardy a majú rôzne ďalšie pozitíva, ktoré sme vymenovali. Prepravky na ovocie a zeleninu Schoeller Allibert majú však svoje využitie aj v domácnostiach.

prepravky na ovocie a zeleninu

Využívame ich bežne pri skladovaní ovocia a zeleniny, či pri premiestňovaní z auta pri nákupe a podobne. Vieme si vybrať opäť z mnohých veľkostí podľa našich potrieb, napríklad aj stohovateľné, čo nám naozaj šetrí miesto v domácnosti. V našich domácnostiach je rovnako dôležité aby boli hygienický nezávadné, bezpečné pri styku s potravinami. Ľahká manipulácia s nimi je dôležitý faktor, ktorý nám výrazne pomáha v domácnosti. Nájdeme aj prepravky s úchytkami na bokoch, alebo sklápateľnými úchytkami. Môžeme skonštatovať, že sa vyznačujú pozitívnymi vlastnosťami využiteľnosťou aj ekologickou stopou.