Nejnovější

Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka Nechty Prečo je pozitívna firemná kultúra kľúčom k udržaniu zamestnancov Zopár rád ako si vybrať vysávač

V súčasnej modernej architektúre sú veľmi žiadaným prvkom rôzne sklenené steny alebo sklenené dvere, ktoré dokážu dodať interiéru, v ktorom sa nachádzajú, sviežosť a ľahkosť. Priestory doplnené o mnohé sklenené prvky sú vnímané aj ľuďmi, ktorí sa v nich nachádzajú, veľmi pozitívne. Preto aj v mnohých kancelárskych interiéroch sa sklenené prvky podieľajú na zlepšení pracovnej atmosféry ľudí a tým pádom aj na zvyšovaní pracovných výkonov.

sklenené zábradlie

Presklené priestory pôsobia veľmi vzdušne a štýlovo, takže oživia ako pracovné interiéry tak aj interiéry v rodinných domoch. No nielen kvalita skla vplýva na celkový dojem a funkčnosť týchto moderných prvkov. Mnohí si ani nevšimnú, že stabilitu a kompaktnosť takýchto sklenených stien zabezpečujú rôzne kovania a úchyty, bez ktorých by sme jednotlivé sklenené plochy nedokázali umiestniť do požadovaného priestoru.

Príslušenstvo ku skleneným stenám tvoria rôzne spoje, úchyty, zarážky, madlá alebo spojky. Tieto nepostrádateľné prvky musia byť vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, aby dokázali plniť svoju funkciu často aj niekoľko desiatok rokov. No nielen životnosť, ale aj vonkajší vzhľad týchto komponentov je veľmi podstatný. Ak sklenené steny vydržia desiatky rokov bez zmeny povrchových vlastností, to isté sa vyžaduje aj od príslušenstva potrebného na stabilizáciu týchto stien. Preto rôzne kovania a úchyty sú vytvorené z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré pôsobia veľmi esteticky a štýlovo.

kúpeľňa

Často sú tieto doplnky vyrábané vo viacerých povrchových prevedeniach, aby si klienti mohli vyberať podľa svojich predstáv. Najčastejšími povrchovými úpravami sú kartáčovaná nerez a leštená nerez ako je to aj pri dôležitom prvku GK40. Ide o spoj nadsvetlíka s bočným panelom, ktorý udržiava modernú sklenenú stenu stabilne pohromade niekoľko desiatok rokov, pričom pôsobí aj po dlhom čase ako nový.