Nejnovější

Chodenie na hokej Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka Nechty Prečo je pozitívna firemná kultúra kľúčom k udržaniu zamestnancov

Predať s.r.o. dnes nie je žiadny problém, tejto činnosti sa venujú spoločnosti, ktoré vybavia všetko potrebné za konateľa, aby predaj prebehol hladko a bez problémov.

S.r.o.- platcovia DPH– sú to spoločnosti, ktoré vznikli len kvôli tomu, aby mohli byť následne predané. Majú už pridelené IČ DPH, ale ešte nevykonávali žiadnu činnosť. Výhodou týchto spoločností je fakt, že môžu okamžite začať fungovať a nemusíte sa trápiť s vybavovaním DPH, čo je dosť zdĺhavý a zložitý proces.

online-buz

Spoločnosti s históriou – hovoríme o spoločnostiach, ktoré nemajú žiadne záväzky, sú účtovne, ale aj právne v poriadku a bez pohľadávok. S.r.o. s históriou sú zvýhodnené v prípade, ak máte v pláne žiadať banku o úver alebo pri prihlásení sa do tendra či na žiadosti o eurofondy.

Novovzniknuté spoločnosti – tie boli založené len so zreteľom ďalšieho predaja a žiadnej činnosti sa doposiaľ nevenovali, teda ide o celkom nové spoločnosti typu ready made.

Maďarské a české spoločnosti s.r.o. s DPH – tieto s.r.o. nemajú svoju históriu, teda nikdy nevykazovali nijakú činnosť a založené boli len kvôli následnému predaju. Záujemcovia tak môžu začať podnikať s ready made spoločnosťou v Česku alebo Maďarsku.

Ready made je označenie založených spoločností, ktoré sa ďalej predávajú a ich výhody sú:

-s.r.o. sú už zapísané v OR a majú aj pridelené IČO

-spoločnosti sú zaregistrované pre daň z príjmu a majú pridelené svoje DIČ

-môžu začať fungovať hneď po podpise zmluvy o prevode OP

-je tu garancia nulových pohľadávok a záväzkov

-spoločnosť je možné previesť okamžite

-nie je potrebné splatiť 5000,-eur základného imania

-všetky dokumenty vypracuje advokát

-ma tri mesiace je k dispozícii virtuálne sídlo zadarmo

economy-3213967_640

Všetky náležitosti, ktoré je nutné pri predaji s.r.o. vykonať, môžete prenechať na predaj sro odbornú firmu, ktorá si s tým hravo poradí, aby ste mohli začať s podnikaním v čo najkratšom čase.

Podobné príspevky