Nejnovější

Kúpili ste nehnuteľnosť? Chodenie na hokej Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Chystáte sa na rekonštrukciu? Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka

D-nails.sk vám ponúka príležitosť zakúpiť si kvalitné UV LED gély, pre výrobu a modeláž gélových nechtov. Tieto UV LED gély môžete používať doma, na výrobu vlastných gélových nechtov, ale taktiež aj v nechtovom salóne, pre výrobu gélových nechtov a akrylových nechtov, na profesionálnej úrovni. Na stránke d-nails.sk nájdete viacero produktov vhodných pre výrobu krásnej a dokonalej manikúry, či už doma alebo na profesionálnej úrovni v nechtovom salóne. U nás si môžete zakúpiť UV LED gély a akryli pre výrobu gélových a akrylových nechtov aj vo vašom profesionálnom salóne. Doprajte svojim klientkam to najlepšie a najkvalitnejšie. Radi budú váš nechtový salón opätovne navštevovať.

nechtový salón

Pozrite si skvelú ponuku na d-nails.sk a vyberajte si z množstva kvalitných UV LED gélov v čirom prevedení ale taktiež aj UV LED gély farebné, ako je napríklad UV LED gél – 001- BALLET PINK – 5ml. Tento UV LED gél obsahuje farebné pigmenty, vďaka ktorým dosahuje extra sýte farby. Je založený na špeciálnej báze flexibilných vlákien, vďaka ktorým budete potrebovať využiť minimálne množstvo tohto UV LED gélu. Tieto vlastnosti sa týkajú aj ostatných UV LED gélov. Pozrite si teda ponuku ostatných produktov, ako sú napríklad gel laky, pigmenty, rôzne zdobenia na nechty, mnoho doplnkov pre vaše nechty, taktiež samotný akryl, pre akrylové nechty a rôzne brúsky, gilotíny, zastrihávače nechtovej kožičky a veľa, veľa ďalšieho.

lakovanie nechtov

Urobte si prekrásnu a dokonalú manikúru, s pomocou produktov od spoločnosti d-nails.sk. Dokonalá manikúra robí ženu ženou a preto neváhajte a ozdobte si svoje nechty krásnymi ozdobami, ktoré si zakúpite na d-nails .sk. Pre tie z vás, ktoré si radi nechty zdobia rôznymi spôsobmi, si môžete vyberať z ponuky viac ako 800 rôznych farebných gél lakov, ktoré vydržia na vašich nechtoch bez porušenia aj dva týždne a ktoré dodajú vašim nechtom dokonalý vzhľad. UV LED laky je možné používať a teda aplikovať aj na vaše prírodné nechty, vďaka ktorým tieto dosiahnu vyššiu odolnosť a tvrdosť a budú takto perfektne chránené.