Nejnovější

Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka Nechty Prečo je pozitívna firemná kultúra kľúčom k udržaniu zamestnancov Zopár rád ako si vybrať vysávač

Na Slovensku existujú firmy, ktoré sa venujú čisteniu kanalizácie a prevencii proti jej poškodeniu. V prípade havárie sa občania majú na koho obrátiť, krtkovanie vykonávajú aj v Hlohovci. Čistenie je tak v rukách profesionálov, ktorí si s upchatým potrubím dokážu hravo poradiť.

voda v umývadle

Firmy sa zameriavajú na krtkovanie potrubí, no okrem toho sa venujú činnostiam:

-čisteniu kanalizačných stúpačiek

-čisteniu odtokov drezov a umývadiel, WC

-čisteniu vpustí a dažďových zvodov

-lokalizácii a monitoringu potrubí

-inštalatérskym prácam

Spôsobov čistenia upchatého potrubia je viacero, patrí k nim vysokotlakové a elektromechanické čistenie. Krtkovanie je ľudový výraz pre elektromechanickú metódu čistenia upchatého kanalizačného potrubia, ktorým je možné odstrániť aj hrubé a pevné usadeniny na stenách potrubia. Pri tomto spôsobe sa využíva elektromotor, na ktorý sa napoja ohybné oceľové špirály. Tie vykonávajú krtkovanie Hlohovec vibračné aj rotačné pohyby, a tým dokonalo odstránia všetko, čo v potrubí nemá byť. Má viacero výhod, napríklad pri nej nehrozí vyplavenie splaškov do priestoru, vyčistí aj malé priemery potrubia, je dôkladné a ekologické.

Vysokotlakové čistenie sa vykonáva pomocou vysokotlakového vodného čerpadla, napojeného na benzínový motor s tlakovou hadicou a čistiacou tryskou na jej konci. Môže dosiahnuť dĺžku až 100 metrov, čím vyčistí dlhý úsek kanalizácie naraz. Tento spôsob je najefektívnejší práve vďaka výhodám, ktoré prináša. Má vysoký sací výkon, čistenie prebehne rýchlo a poškodenie potrubia hrozí len minimálne.

lost-places-1798640_640

Prevencia poškodenia sa vykonáva formou monitoringu špeciálnym kamerovým systémom, ktorý odhalí možné škody na potrubí a rozsah jeho opravy aj vyhodnotí. Okrem týchto služieb firma ponúka aj výmenu kanalizačného potrubia, montáž sifónov, WC, batérií a umývadiel, výkopové práce a podobné inštalatérske výkony v Hlohovci a jeho blízkom okolí.

Podobné príspevky