Nejnovější

Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka Nechty Prečo je pozitívna firemná kultúra kľúčom k udržaniu zamestnancov Zopár rád ako si vybrať vysávač

Priznajme si, že dnes na svoje mobily a iné chytré zariadenia veľakrát odfotíme aj snímky, ktoré nie sú ničím výnimočné a sú to vlastne také zbytočnosti. V našom zariadení by sme iste našli aj takéto „somarinky“ a v podstate sa hromadia medzi ostatným množstvom dát, ktoré tu máme uložené. V takom prípade sa ale v tomto množstve potrebných aj menej dôležitých súborov stratia aj snímky, ktoré v skutočnosti za niečo stoja a ktoré sú odfotené napríklad na nejakom výnimočnom mieste. Neraz sa dokonca môže stať, že mobil alebo pamäťovú kartu stratíme alebo nejakou chybou v zariadení súbory vymažeme- no a navždy preč budú aj tie najkrajšie, pamätné snímky, čo by istotne bolo škoda.

žena s počítačom

Síce si môžete spraviť zálohu, uložiť ich do počítača, ale prakticky aj tu ide len o digitálne súbory, medzi tisícami iných súborov a aj tu stačí málo, aby sme ich raz vymazali či nadobro na ne zabudli.

Preto asi aj v tomto prípade platí, že menej je niekedy viac. Alebo že kvalita by mala víťaziť nad kvantitou. V našom prípade teda- dať si záležať na zhotovení alebo na výbere už zhotovených snímok a vyberať tie, ktoré naozaj za niečo stoja- dobrý záber, pekné prostredie,… snímky vedia byť aj výnimočné a práve tieto by sme mali vytriediť. A to napríklad tým, že k tomu využijeme tlač fotografií online. A spolu s tým získame to, že naše najlepšie zábery budú vyvolané či vytlačené vo forme originálnych fotografií.

žena fotí

Tak, ako to bolo nedávno a ako by to malo zostať aj naďalej. Nie je vôbec nič zlé na tom, že so svojim mobilom môžeme denne urobiť stovku snímok a tieto potom šikovne zdieľať ako praktické digitálne súbory, no predsa len nie je nad to, ak budú mať tie najlepšie zábery podobu skutočnej fotografie, ktorú môžeme odložiť do svojho fotoalbumu, darovať ju blízkym alebo si z týchto snímok môžeme nechať zhotoviť krásny fotoobraz a ozdobiť ním svoj interiér, ako je to v súčasnosti moderné.

Podobné príspevky