Nejnovější

Chodenie na hokej Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka Nechty Prečo je pozitívna firemná kultúra kľúčom k udržaniu zamestnancov

Vážený a milý moji máme tu zase nový pracovný týždeň pomalý sa chabrem ale ešte nie som celkom ok čo sa týka chrípky kašlem ako starý chlap ale na to pomáha cibuľový čaj starých materí v TV dávali že sa šíri nejaký suchý zápal pľúc z Číny asi chcú nás ľudí opäť strašiť ako keď bol ako že KOVID hentá Čína nás ľudí chce už totálne vyhubiť sme premnožený ako hmyz asi sa nemáme zase stretávať ešte dobre že nedajú LOCKDOW to by už bolo totálne choré aj tak je celý svet chorý. Ale poďme po poriadku krok za krokom na tému Kultúra u nás sa zase chystá kultúrna akcia Batôžka zábava a pod Jedličkou pre detičky v kultúrnom dome v našej obci a potom na Silvestra zase Silvestrovská zábava. Ja budem mať zábavu Silvestrovskú doma v kruhu najbližších dá sa atmosféru navodiť aj doma . Ja už mám naplánované čo si obliecť aj vlasy ako urobiť budeme sa farbiť asi tento týždeň kúpila som nám farby na vlasy mamke a mne aby sme boli COOL GIRL.

vyčaruj krásu

Dnes som vybrala balíček AVON mala som tam ceruzku na oči aj parfum aj nový katalóg je TOP už mám aj nechty vymyslené aké budem mať na Vianoce je trend červená na nechtoch a trblietavé odtiene farieb na Vianoce by sa všetko všetučko malo trblietavé ligové ešte kúpim Vianočný kaktus aj Vianočnú ružu a Vianočnú EUROTELEVIZIU časopis na celé sviatky človeku žiaria nie len očka ale plesá aj srdiečko. Škoda že priateľ je v práci celé sviatky Vianočné. Napíšte mi ako to vyzerá u vás doma cez Vianočné sviatky aj v mestách a v obciach už cítiť Vianočné čaro už nám klopú na dvere. Ja voľakedy ako dieťa som sa nevedela dočkať Vianoc ale stále som taká že si spievam Vianočnú pieseň ROĽNÍČKY ROĽNÍCKY.

ligotavé stromčeky

Všade kde sa dá mám snehuliakov aj tie zbieram smiech keď nie sneh vonku aspoň vo vnútri symbolicky. Voľakedy som sa bála čerta schovala som pod stôl ako mala keď chodil na Mikuláša ale to boli aspoň pekné tradície teraz je to také o ničom len mamone a o tom kto má akú výzdobu a podobne a kto koľko nakúpi na sviatky strašne konzumný spôsob života sa žije poznám aj takých jedincov čo vôbec neuznávajú Vianoce to je choré. Do konca roka nám ostáva 30 dní a zase budeme o starší veľmi rýchlo prešiel celý rok mne to tak pripadá ako keby boli teraz Vianoce 2022 a už tu máme pomaly ďalšie Vianoce 2023. Tento rok máme zvláštny jav 4 ADVENTNÁ NEDEĽA a ŠTEDRÝ DEŇ padnú na jeden deň tento rok budeme mať také bohaté Vianoce kúpili sme chladničku nakoľko máme starú a už dosluhuje dnes mi ju kuriér donesie. My tak kupujeme väčšinou čo je potrebne nie zbytočnosti no pre seba si kúpim čo sa mi páči aj pre mamku praktické veci.