Nejnovější

Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Nechty Prečo je pozitívna firemná kultúra kľúčom k udržaniu zamestnancov Zopár rád ako si vybrať vysávač Pestovanie zeleniny v črepníkoch Chôdza

Ak potrebujete upratať vašu domácnosť alebo kanceláriu vo firme, sme tu pre vás. Pracujeme aj vo večerných hodinách, aj cez víkendy a sviatky. V prípade záujmu, všetko, čo potrebujete urobiť je kontaktovať nás a dohodnúť sa s nami na vám vyhovujúcom termíne a čase. Hľadám upratovačku Spišská Nová Ves https://upratovanie-grant.sk/ ponúka kompletné služby, ktoré sa týkajú vyčistenia vašej domácnosti, verejných alebo neverejných priestorov do úplnej dokonalosti. Našou odozvou a hnacou silou vpred v poskytovaní našich služieb, sú práve pozitívne spätné väzby od našich zákazníkov.

všestranná upratovačka

Pracujeme pre jednotlivcov jednorazovo, ale aj pravidelne, v určitý deň v týždni na vymedzený počet hodín. K štandardne poskytovaným službám patrí utieranie prachu, vysávanie, umývanie podlahy. Potrebné čistiace prostriedky pre výkon našej práce si naši zamestnanci nosia so sebou. Čistiace prostriedky a ostatné pomôcky sú kvalitné a nemajú nepriaznivé účinky na zdravie. Prácu vykonávajú zodpovedne a svedomito, takže môžete byť pokojne bez obáv a venovať sa pre vás príjemnejším činnostiam ako je samotné upratovanie. Upratujeme aj priestory po sťahovaní alebo novostavby, ktoré si vyžadujú dôkladné a hĺbkové čistenie.

upratovanie domácnosti

Nájdete nás aj na východnom Slovensku, v Spišskej Novej vsi a v okolí, kde je náš tím pracovníkov s potrebným zaškolením a praxou pripravení vyraziť práve k vám.

Naša spoločnosť sa vyznačuje niekoľkoročnou praxou a poskytovaním kvalitných služieb. Vo väčšine prípadov je potrebná práve pani na upratovanie, ktorá odvedie požadovanú prácu. Niekedy je na jednotlivé miesta vyslaní tím pracovníkov, keď je potrebné vykonať náročnejšie čistenie napríklad v novostavbe a jej okolí. Okrem spomínaných priestorov sa zameriavame aj na upratovanie chodieb a spoločných priestorov v bytových domoch. Takže nie je potrebný rozpis jednotlivcov, ktorí bývajú v danom bytovom dome, keďže túto prácu za vás bez problémov vykoná práve upratovacia čata.

Podobné príspevky