Nejnovější

Chodenie na hokej Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka Nechty Prečo je pozitívna firemná kultúra kľúčom k udržaniu zamestnancov

Hokej je veľmi drahým športom. Na hranie hokeja potrebujete si zakúpiť hokejovú výstroj. K hokejovej výstroji určite patrí hokejový dres, chrániče, korčule na hokej a hokejku. Hokejku kupujete podľa toho, či ste pravák alebo ľavák. Existujú aj také, aj také. Aby ste si vybrali vhodnú hokejovú výstroj, potrebujete mať odporučenie a zároveň, aby vám s výberom niekto pomohol. Na hokej sa začína chodiť, pokým ste malý. Tréningy sú veľmi časté a trvajú aj viac ako hodinu. Musíte mať dostatok voľného času, aby ste ho mohli tráviť práve hraním hokeja. Chodenie na hokejové zápasy tiež nie je lacné.

hokej

Musíte si zaplatiť vstupenky pre vašu rodinu, ktorí sa budú chcieť pozrieť na to, ako viete hrať hokej a či sa vám podarí trafiť hokejovú bránku. Hokejové zápasy môžu byť veľmi fyzicky náročné a aj agresívne, pre to veľmi dobre zvážte, či sa chcete venovať práve hokeju.Hokejové zápasy sa konajú na hokejových štadiónoch. Hokejové štadióny sú pokryté ľadom, ktorý je pravidelne upravovaný a vyhlaďovaný. Musí byť hladký, aby sa na ňom dalo korčuľovať a hrať hokejový zápas. Je veľmi dôležitý, aby bol ľad vyrovnaný. Po okrajoch hokejového štadióna sa nachádza plexisklo. Je to pre to, aby letiaci puk nezasiahol divákov a návštevníkov hokejového štadióna. Letiaci puk by vedel ohroziť divákov a priniesť im nešťastie, dokonca spôsobiť úraz. Dôležitá je pre to aj bezpečnosť.

hokejový zápas

Oproti nám bývajú malí chlapci, ktorí chodia pravidelne na hokej. Denne si nosia rôzne športové tašky, ktoré sú pre nich ťažké. Ledva ich unesú. Je to dosť náročné. Hokej prináša aj časté tréningy. Niektoré tréningy sú aj skoro ráno, no iné sú skôr v poobedňajších hodinách. Tréner vám naordinuje čo môžte vykonávať a kedy máte prísť na tréning. Nemôžete si vyberať, či sa vám chce, alebo nechce. Ak máte hokejový tréning, jednoducho tam musíte prísť. Výnimkou môže byť tá, keď ste chorý.