Nejnovější

Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka Nechty Prečo je pozitívna firemná kultúra kľúčom k udržaniu zamestnancov Zopár rád ako si vybrať vysávač

Keby sme usporiadali anketu, čo nás, mužov, ťahá na absolvovanie erotickej masáže, možno by sme sa čudovali nad úprimnosťou jednotlivých odpovedí (samozrejme ak by išlo o anketu úplne anonymnú). Niektoré z nich by vás možno prekvapili:

Chýba mi neha – ak sa domnievate, že čo muž, to dobyvateľ ženských sŕdc, potom svoju iluzórnu naivitu spláchnite do kanála. Mnoho mužov nemá záujem ženy dobývať, ale radšej sa s nimi priatelia na rovnakej úrovni, hľadá v nich predovšetkým nežnú bytosť, láskavú, s ktorou si môžu navzájom dôverovať, a môžu spolu vykonávať to, čo ich baví. Masérka potom môže aspoň sčasti nahradzovať nežnosti, ktoré dotyčnému jedincovi chýbajú vo vzťahu.

masážny salón

Mamička sa mi príliš nevenovala – viete, koľko chlapov sa tvári, že sú nesmierne mužní, ale v skutočnosti im chýba to pravé sebavedomie, a svojou drsnosťou maskujú len vlastnú zraniteľnosť? Tá sa prejavuje napríklad vtedy, ak boli ako malé deti vystavení nedostatku lásky a citu od matky či ďalších ľudí z rodiny. Masérka sa môže pokúsiť svojou láskavosťou a empatickým prístupom tento deficit z detstva zastúpiť.

lávové kamene

Nemám sa s kým porozprávať – veľa mužov žijúcich v single sa nemá s kým rozprávať. Osamelé večery pri televízii ich nebaví a neustále telefonovať rodičom, to nič nerieši. Pokiaľ je masérka komunikatívny typ, môže sa so svojim klientom rozprávať, samozrejme s ohľadom na vhodnosť tém, aby išlo o konverzáciu príjemnú pre oba, bez výčitiek, zbytočných otázok a manipulácie. Napríklad na tému prírody, cestovania, pekných miest v našej krajine atď.

Som lenivý, ale rád si užívam – nespornou výhodou erotických masáží je, že klient je úplne zbavený iniciatívy, ktorú za neho prevezme masérka. Nie je potrebné vynakladať prakticky žiadnu fyzickú námahu, a napriek tomu môže dotyčný zažiť tak krásne vyvrcholenia, že už ich potom v živote treba nikdy nezažije.