Nejnovější

Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka Nechty Prečo je pozitívna firemná kultúra kľúčom k udržaniu zamestnancov Zopár rád ako si vybrať vysávač

Súčasťou našich životov sa stalo umelé osvetlenie, potrebujeme ho každý deň, aby sme si posvietili doma, v kanceláriách, v obchodoch či v garážach alebo dielňach a podobne. Všade tam využívame rozličné svetelné telesá, najnovšie sú to LED svietidlá, ktoré sa dajú jednoducho a rýchlo nainštalovať takmer kamkoľvek.

led-ovladac-ldpt-rf-studena-tepla-biela-farba-24ghz

V segmente LED svietidiel sa nachádzajú rôzne typy osvetlenia, trubice, panely, reflektory či žiarovky a tiež pásiky. Z hľadiska variabilnosti medzi najvhodnejšie patria naposledy spomínané LED pásiky, ktoré sú svojou konštrukciou predurčené k tomu, aby nám rgb led pas pomohli vniesť svetlo aj do takmer nedostupných miest, kde to s tradičnými svietidlami nie je možné. LED pásy sa predávajú v baleniach po 5 alebo 10 metrov, a tiež ako metráž, takže zakúpiť si môžete aj 1 meter pásika.

V domácnostiach sa pásiky ujali ako dekoratívne osvetlenie častí priestorov, napríklad pod poličkami, okolo zrkadiel, pod garnižou, okolo obrazov či vo vitrínach alebo na stenách a podobne. Vyrábajú sa v troch odtieňoch bielej farby, studenej, teplej a neutrálnej, ale na trhu sú k dispozícii aj RGB LED pásiky, ktoré sa vyznačujú možnosťou mixu troch ďalších farieb red-green-blue, od nich je odvodený aj názov, čo v preklade znamená červená-zelená-modrá. Zákazník si môže tieto farby namixovať do množstva kombinácií a výsledkom bude zaujímavé farebné spektrum.

LED diódy na svetelnom páse

LED pásiky sa ovládajú diaľkovým ovládačom s možnosťou zvoliť si farbu svetla, zmeniť ju a aj jeho intenzitu, pri prechodoch jednotlivými farbami je možné meniť rýchlosť prechodov. Všetky tieto vlastnosti oslovili prevažne mladých zákazníkov, ktorí majú záľubu v mixovaní farieb a v interiéri si radi vytvárajú farebnú „hudbu“. Pásiky si tak získali povesť náladového doplnkového osvetlenia, ktorým je možné v priestore vytvoriť požadovanú atmosféru. V každej prevádzke, doma či v komerčných priestoroch nájdu LED pásiky svoje uplatnenie, pretože sa nimi dá dosiahnuť moderný a nadčasový dizajn a originálny svetlený náboj.