Nejnovější

Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka Nechty Prečo je pozitívna firemná kultúra kľúčom k udržaniu zamestnancov Zopár rád ako si vybrať vysávač

Za život sa určite nielen raz ocitneme v situácii, kedy by sme svojich známych radi obdarili. Či už ide o ich meniny, narodeniny, sviatok alebo oslavu významnej udalosti. A iný darček pravdepodobne budeme vyberať pre partnera, iný pre otca, iný pre kamaráta a iný pre kolegu. Rovnako aj samotný typ darčeka a jeho cenová kategória bude rôzna v závislosti od konkrétnej situácie a toho, k akej príležitosti a komu vlastne tento darček chceme dať.

Nie vždy tak samozrejme ide o prípad, kedy by sme mali vyberať z cenovej kategórie stoviek eur. V mnohých prípadoch milo poteší a takisto úžitok prinesie napríklad nejaká sada zložená z drogérie alebo sladkostí, či v danom smere dokonca môže ísť o darčekové koše pre mužov zložené zo zdraviu prospešných pochutín.

zabalený darček

Možností je však kopec a rovnako dokážeme vyberať z X odlišných kategórií. Ak ide o človeka, ktorého poznáte lepšie a teda máte približnú predstavu o jeho záujmoch, je to v danej situácii plus. Tým pádom sa môžeme orientovať napríklad na kategórie ako:

zabalené darčeky

Zážitkové poukážky dokážu človeka obohatiť aj po inej, než čisto materiálnej stránke. Zážitok síce býva krátkodobý, ale v mnohých prípadoch nezabudnuteľný. Tu spomeňme niektoré cool ponuky ako bungee jumping, zoskok padákom či skúšobná jazda na ferrari. Pre kľudnejšie nátury ale môže byť vhodnejšia skôr poukážka na masáž alebo na exkurziu do pivovaru.

Športová výbava vie byť užitočná pre tých, čo fandia fyzickej aktivite. Sú mnohé veci, čo si sami pre seba nedoprajeme, ale príde vhod, ak nám ich niekto dá ako darček. Túto kategóriu dokážeme rozdeliť na štýlové športové oblečenie a obuv alebo v druhom prípade napr. na permanentku do posilňovne či do bazéna

Elektronika sa teší popularite hlavne u mužov. Radosť môže priniesť napríklad fotoaparát alebo webkamera. A ak je váš bllzky „gamer“ a má rád videohry, o to sú možnosti výberu darčeka jednoduchšie, no zároveň pestrejšie.