Nejnovější

Chodenie na hokej Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka Nechty Prečo je pozitívna firemná kultúra kľúčom k udržaniu zamestnancov

Čo je tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/?

Tantra samotná sa môže vysvetľovať v dvoch rovinách. V prvej ide o sanskritský kmeň (kmeň žijúci v Indii vyznávajúci hinduizmus jedného smeru. V druhej ide o náboženský akt, ktorý sa rozdeľuje na dve vetvy – ľavorukú tantru a pravorukú tantru. Okrem hinduizmu je tantra vyznávaná aj v budhizme (teda čiastočne aj v hinduizme) a Islame (pravdepodobne neplánovane aj v judaizme a kresťanstve). Tantra je považovaná za náboženský akt, pri ktorom sa k Bohu priblížime najmä pomocou zážitkov (pravdepodobne sa jedná o transcendentálnu meditáciu alebo iný spôsob tranzu). V podstate je to taká metóda ako sa „stretnúť“ s Bohom alebo zažiť Boha.

Ukážka tantry v ľudskom tele

Tantrická masáž

Existujú aj takzvané tantrické masáže. Cieľom tantrickej masáže je uvoľniť sa a zrelaxovať svoje telo, ktoré každodenne prežíva vysoké dávky stresu, ktorý poznačuje náš hektický život. Napríklad v Bratislave sú ponúkané tantrické a senzuálne masáže, ktorých úlohou je zrelaxovať naše telo. Pomocou tohto zážitku môžeme zrelaxovať nielen naše telo, ale našu dušu a aj nášho ducha. V online ponuke na stránke Bratislava Tantra si môžeme dokonca vybrať slečnu masérku, ktorá nás bude v daný deň masírovať. Podmienkou je ale dohodnúť si masáž minimálne jednu hodinu vopred! Rovnako je dôležité si uvedomiť, že v tomto masážnom salóne sa NEPONÚKAJÚ erotické služby. Všetko je decentné a vyslovene špecializované len na masáže.

Ukážka tantrickej masáže

Po dohodnutí času a vybratí masérky sú dôležité ďalšie kroky, ako napríklad sa osprchovať v ich sprche. Kvôli hygiene. Potrebujú mať stopercentnú istotu. Z tohto istého dôvodu sa neposkytujú tantrické masáže ľuďom s kožnými alebo vírusovými ochoreniami. Rovnako odmietajú obsluhovať ľudí, ktorí sú zjavne pod vplyvom alkoholu. Po masáži sa opäť musíte osprchovať a na koniec dostanete malý darček za návštevu salóna. Tento konkrétny salón sa nachádza v Bratislave na Ventúrskej ulici a sú otvorení od pondelka do nedele, od 9:00 do 23:00.

Podobné príspevky