Nejnovější

Kúpili ste nehnuteľnosť? Chodenie na hokej Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Chystáte sa na rekonštrukciu? Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka

Ľudia dnes už nefungujú iba formou telefónnych hovorov, ale v prvom rade uprednostňujú sociálne siete. Prečo? Odpoveď je asi väčšine jasná. Sociálne siete majú obrovské množstvo výhod na čele s bezplatnými službami, ako aj registráciou.

sociální sítě

Pritom „doba telefónnych hovorov“ tu bola doslova donedávna. Koncom minulého desaťročia však prichádza Facebook, v roku 2010 Instagram. Tieto siete sme ale zväčša navštevovali cez počítač, no o pár rokov prichádzajú na trh smartfóny, pre našu spoločnosť nastala technologická revolúcia. Dnes má v ruke smartfón doslova každý a tieto chytré mobily už ani tak neslúžia k volaniu, ako skôr k prístupu k spomenutým internetovým sociálnym službám. Väčšina sveta je spojená a komunikuje zdarma, má možnosť zdielať texty, súbory, obrázky, fotky, ale aj svoje profily a teda prezentáciu svojej osoby alebo firmy.

Príležitosť zaujať má tak každý, je už iba na nás, ako bude náš profil vyzerať a ako často a hlavne akými príspevkami budeme danú sieť zásobovať.
Vraví sa a štatisticky sa dá povedať, že Instagram je o niečo serióznejší, respektíve má na ňom profil veľa známejších osobností aj firiem. Populárny a často navštevovaný bol predovšetkým užívateľmi u USA, ale v poslednej dobe, aj kvôli škandálom spojeným s Facebookom, si na Instagrame vytvorilo profil naozaj veľa európskych užívateľov, aj tých slovenských. Staňte sa populárnym na Instagrame a zaujmite kategóriu ľudí, s ktorou máte spoločné záujmy či predstavy.

instagram

Pokiaľ chcete, aby sa k Vašim príspevkom dostalo čo najviac ľudí, nezabudnite používať tkzv. hashtagy. Fungujú nasledovne.
K príspevku pridáte hashtag v podobe slova či kratšieho pojmu a užívateľovi, ktorý bude daný výraz hľadať sa poskytne okrem iných aj Váš príspevok. Po slovensky to môžeme nazvať ako kľúčové slová. Odporúčam, aby ste ich vytvorilli hneď niekoľko, respektíve toľko, koľko Vás k danému príspevku napadne, no samozrejme, musia mať logiku.