Nejnovější

Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka Nechty Prečo je pozitívna firemná kultúra kľúčom k udržaniu zamestnancov Zopár rád ako si vybrať vysávač

Táto aplikácia je čoraz viac populárnejšia a počet jej stiahnutí stúpa z roka na rok. Takisto stúpa i povedomie reklamy u najznámejších svetových značiek ktorý ho často využívajú na prezentovanie ich produktov prostredníctvom rôznych influencerov. Tými sú ženy i muži, ktorí budujú verejnú mienku.
Či už v oblasti módy, kultúry, športu a veľmi známe sú blogerky a blogeri ktorí sa zviditeľnili práve prostredníctvom svojich fotiek v tejto aplikácii.

aplikace

Známe značky a spoločnosti, či už rôzne odevné značky, firmy propagujúce kozmetiku, nábytok, sviečky, zdravú výživu proste všetci ktorí majú dobrý marketing oslovujú influencerov na propagáciu ktorá môže byť buď platená alebo ide o takzvaný barter kedy nie sú odmenený finančne ale práve reklamovaným produktom.

Všetky tieto kontá sa vám dostávajú pod kožu, chcete či nechcete. A tak je potrebné priznať si, že ste ovplyvniteľný ľuďmi ktorých sledujete dennodenne. Prihovárajú sa buď cez fotografie ktoré tí s najväčším počtom odberateľov pridávajú takmer denne a ešte aj pomocou krátkych instastories kde môžu nahrať video alebo fotografiu.

sociální média

A tak ruku na srdce, koľkokrát ste si niečo kúpili alebo ste navštívili nejaký podnik, kaviareň, reštauráciu či zúčastnili sa podujatia ktoré ste videli na Instagrame? Určite toho bolo množstvo. Okrem toho, ak ste aktívnym účastníkom tak ste samozrejme pridali i dokumentáciu a označili príspevok rôznymi hashtagmi ktoré to popisujú. Najčastejšie sú v angličtine a tak si zabezpečíte aby ste mali množstvo kliknutí na obrázok a označení páči sa mi to.

Nabrať odberateľov je však drina. Je to o tvrdej práci za fotoaparátom, upravovaní, editácii, hľadaní vhodného svetla, úprave okolia a preto jedno fotenie zaberie často i hodiny. Potom je dôležité i sledovať čas pridania príspevku, pretože o 1 v noci keď všetci spia asi nenaberiete množstvo videní a ráno vás predbehnú iné príspevky. Toto všetko najlepší influenceri vedia a všetko to robia. Okrem toho propagujú i veci tak aby ste mali nutkanie byť v kurze s nimi, pretože to čo majú oni je i moderné a tak nevedomky nakupujete čo vám diktujú.
Tak čo, necháte sa ďalej ovplyvňovať?