Nejnovější

Prečo je pozitívna firemná kultúra kľúčom k udržaniu zamestnancov Zopár rád ako si vybrať vysávač Pestovanie zeleniny v črepníkoch Chôdza Kedy je ten správy čas Elektro automobilka Tesla postaví fabriku v Šanghaji

Svadba by mala predstavovať najkrajší deň v živote nevesty i ženícha. Venujú sa jej dlhé mesiace prípravy, starostí a taktiež stresu, no výsledok stojí za to. Je prirodzené, že budúci mladomanželia chcú mať všetko pripravené na sto percent a môžu si svadbu užiť na plné obrátky. Práve preto je dôležité naplánovať každý jeden detail, od výzdoby cez pesničky až po koláčiky.

svadba

Jednou z možností, ako spraviť vašu svadbu ešte o niečo krajšou je napríklad použitie špeciálnych svadobných etikiet na vínne fľaše, ktoré budú originálne a budú pútať pozornosť hostí. Ide o milý detail, ktorý nestojí veľa peňazí, no rozhodne stojí za to.

Etikety na víno Graphicsoul sú v tvare obdĺžnika zvyčajne v bielej farbe. Nežný dizajn tvoria hlavne kvety nakreslené na etikete, ktoré vytvárajú pozadie pre nápisy vašich mien. Na niektorých etiketách sú pod vašimi menami napísané aj pekné slová ako napríklad „na zdravie mladomanželom“ a tiež aj dátum, kedy sa svadba odohráva. Všetko si navrhnete vy sami, aby boli boli etikety presne podľa vašich predstáv. Rozmer týchto etikiet je 11×8 centimetrov, no dá sa objednať aj menší rozmer. Niektorí totiž majú na svojej svadbe aj vínko v malých fľaškách, takže ak ste jedným z nich, nesklameme vás.

etiketa

Najmenej si môžete etikiet objednať 20, a cena za jednu sa pohybuje od 0,30€ do 0,40€. Objednávku máte u vás doma zvyčajne do 7 dní. Okrem týchto etikiet si môžete priobjednať aj ďalšie doplnky zladené do toho istého motívu, aby všetko do seba zapadalo a nebili sa rôzne dizajny a motívy.

Chcete si aj vy spríjemniť svadbu ešte viac a chcete mať pamiatku na celý život? Chcete zaručiť, aby víno chutilo ešte lepšie a výdatnejšie? Práve preto sú etikety na víno pre vás ten najlepší nápad. Veď predsa, svadba je len jedna a chceme ju mať čo najkrajšiu a ak sa dá, tak úplne dokonalú.