Nejnovější

Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka Nechty Prečo je pozitívna firemná kultúra kľúčom k udržaniu zamestnancov Zopár rád ako si vybrať vysávač

Na náš trh prichádzajú stále  novinky ktoré určite stoja za prečítanie. Aj dnes sa dočítate o novinke ktorá má parádnu výdrž batérie , pekne hardvérové vybavenie a ostrý HD obraz.

 vypnutý iphone


§  Parametre smartphonu

 

—–Pekne od začiatku. OUKITEL K5000 nám ponúkne 5,7 palcový displej ktorý vďaka bez rámiku vyzerá ako 5.5 palcový displej , čiže optický vyzerá menší , no v skutočnosti je veľký. Pôjde o FullHD displej s rozlíšením 1 440 x 720 s ostrým displejom a peknými farbami a navyše displej šetrí energiu.  Na zadnej strane nájdeme aj  čítačku  odtlačkov  ktorá je  rýchle a presná . Ak ste hľadali  pekný dizajn práve ste ho našli . Tento smartphon totiž obsahuje kovovú konštrukciu a je vyrobený z prémiových materiálov. Mimochodom  ide o prvý smartphon ktorý dizajn bol vytvorený CNC frézovaním. Tento smartphon sa bude predávať v troch farebných kombináciách a to buď v čiernej , modrej alebo zlatej .

 iphone a zápisník

………..Fotoaparáty ponúka 21 MPX a 16 mpx fotoaparáty od veľkých výrobcov , teda jeden od Samsungu a druhý od Sony. Taktiež ponúka aj automatické zaostrovanie a clonu .

Pokiaľ hľadáte smartphon ktorý vám vydrží na jedno nabitie 2 – až 3 dní ste na správnom mieste. Pri bežnom používaní kapacitu 5000 mAh za jeden deň  tak ľahko neminiete. Ak sa Vám smartphon vybije , nabijete ho rýchlosťou blesku za pár minút , vďaka nabíjačke ktorá obsahuje 9V/2A. Tento smartphon nám ponúkne osem jadrový procesor MT6750T s operačnou pamäťou 4GB rám a pamäťou 128 GB s reálnym použitým 122 GB nebudete mať núdzu použiť pamäťovú kartu SD. Táto pamäť Vám postačí na všetky hry a aplikácie a samozrejme aj hudbu.

 


§  Dostupnosť a cena

 

Tento smartphon by mal byť dostupný na konci Októbra 2017 a bude sa predávať niečo pod 155 dolárov. Avšak cena a dostupnosť na našu trh sa môže líšiť. ,  Uvidíme či bude OUKITEL K5000 úspešný na našom trhu. ( Obrázky sú ilustračné ) Miki.