Nejnovější

Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka Nechty Prečo je pozitívna firemná kultúra kľúčom k udržaniu zamestnancov Zopár rád ako si vybrať vysávač

Kniha je výborným spoločníkom na cesty, ale aj na dlhé zimné večery, či na pláž na dovolenku. Oddychovať s knihou v ruke je jednoznačne výborným zážitkom. Príbeh, postavy a dej ožívajú vo vašej hlave a vaše predstavy sú úplne jedinečné. Kniha vás mierne navedie, ale konečná predstavivosť stále ostáva na čitateľovi. Rozvíjaná predstavivosť vo vás môže viesť k vysokej miere kreativity, ktorá je v dnešnej dobe potrebná.

knihy

Knihomoľovia pozor

Knihou sa nedá nič pokaziť. Pokaziť sa to môže len vtedy, keď ju dočítate. No stále na vás čakajú ďalšie a ďalšie výtlačky, ktoré sú celé žíhavé, aby sa dostali do vašich rúk. Do vašich a jedine vašich rúk. Čitatelia po celom svete čítajú haldy kníh a neustále vznikajú ďalšie a ďalšie.
Kniha neslúži len na to, aby ste sa odreagovali a ponorili do jedinečného príbehu, ale kniha vás môže aj informovať a vzdelať. A to nie len náučná literatúra. Dozvedieť sa o nejakých faktoch môžete aj z bežného príbehu. Napríklad ja som minule počúvala audio book a hanba nehanba dozvedela som sa, že z čoho sa skladá triatlon. Beh, cyklistika a plávanie. Bez tejto knihy-neknihy by som to doteraz nebola vedela. A to je len zlomok z informácii, ktoré sa dajú načerpať z kníh.

překladatel

Čo poviete na elektronickú knihu?

Elektronická kniha vám nedá ten pravý pocit ako pravá tlačená kniha. Je to neuveriteľný pocit, ktorý vám nedá taký pravý pocit.
Ak zúfate, že ste doteraz nenarazili na žiadnu takúto pre vás dôležitú informáciu, skúste sa zamyslieť, či je tomu naozaj tak. Zdanie totiž niekedy klame. Všetky informácie, ktoré máme sme museli niekde získať. Či už z rozhovorov alebo z čítania časopisov alebo kníh. Neexistuje informácia, ktorá by sa vám len tak dostala do hlavy bez predchádzajúceho stretu s ňou. Možno takú máme a len sme zabudli, kde sme ju zobrali, ale raz dva si spomenieme, keď k tej situácii prídeme.