Nejnovější

Kúpili ste nehnuteľnosť? Chodenie na hokej Prečo nás to ťahá na erotickú masáž Chystáte sa na rekonštrukciu? Poďme sa zabaviť na Vianočnú nôtu Ako k nám prišla korytnačka

Keď som sa rozhodla, že chcem bývať sama, vedela som, že môj byt musí byť celý podľa mňa. Od stropu až po podlahy. Mala som šťastie, pretože na rozdiel od iných ľudí, ktorí si kúpia byt a potom nevedia, čo s ním, ja som mala úplne jasnú predstavu o tom, čo vlastne chcem. Chcela som, aby bolo všetko v mojom byte moderné. Úplne všetko. Nechcela som nič prehnané, no zároveň mi bolo jasné, že sa chcem vyhnúť všetkému staromódnemu a všetkému gýčovitému. Toho je na trhu stále dosť a niektorým ľuďom sa to ešte stále páči.

textura

Vyberala som úplne všetko, no nakoniec mi došlo, že som zabudla na jednu dôležitú vec. Najprv som nevedela, čo mi v mojom byte chýba. Neboli to tapety, nebol to žiadny kus môjho nábytku, dokonca som mala aj taniere, poháre a príbor. To, čo mi chýbalo, bolo svetlo. A myslím, že to bol teda poriadny problém.

Čo si však vybrať, keď túžite po modernom byte? Nemôžu to byť predsa rustikálne lampy a nevkusné svietidlá.

žárovka

Nakoniec mi došlo, že to jediné, čo môj byt potrebuje sú led pásky. Bola som veľmi prekvapená, ako taká drobnosť dokáže zmeniť štruktúru celého môjho domova. Bolo to také prekvapujúce, až som tomu sama nechcela veriť. Myslím si, že toto svietenie v najbližšej dobe nahradí každú jednu lampu a luster. Toľko možností si neviete ani predstaviť. Nielen, že si môžete vybrať dĺžku a intenzitu svietenia. Ešte si môžete vybrať aj z veľkého množstva farieb, čo ja skutočne oceňujem. Milujem farby a myslím si, že práve ony perfektne podčiarknu modernosť, ktorú v domove chcem. Jediný problém, ktorý teraz mám, je vybrať si tú správnu farbu. To je niečo, s čím si zatiaľ neviem poradiť, pretože by som ich chcela mať všetky! No možno to vymyslím inak a farbu si budem každý týždeň alebo mesiac meniť. Prečo nie? Veď teraz je možné úplne všetko. Skúste to aj vy, uvidíte, že budete spokojný.